Diskeeper Professional 2010 14.0 - FuLL

Aşağa gitmek

Diskeeper Professional 2010 14.0 - FuLL

Mesaj  Admin Bir C.tesi Nis. 03, 2010 2:31 pm

Diskeeper Professional 2010 14.0 - FuLL


Yeni Diskeeper ®️ performans yazılımı 2010), daha fazla, daha güvenilir ve verimli daha uzun ömürlü daha hızlı PC (ler yapacaktır. Ve çok az elektrik kullanın! Nasıl? Tüm bilgisayarların parçalanması muzdarip – nereye dosyaları kırık ve disk sürücüleri tüm dağınık.

Bu daha uzun okumak, çekmek yazmak ve kaydetmek resimler yapar. Plus beri PC çalıştığını daha ziyade gerekiyor, daha fazla aşınma meydana gelir. Yeni IntelliWrite ™️ parçalanma önlenmesi ile Diskeeper tüm parçalanma% 85 ile ilk sırada yer olmasını engelleyerek, bu kadar giderir.
Kalan parçalanma hızlı gerçek zamanlı elenirse Diskeeper’s InvisiTasking ®️ teknolojisi sayesinde. Yeni Diskeeper 2.010 bilgisayarlarınız sadece yeni her zaman daha iyi çalıştırmak! Kişisel bilgisayarların daha hızlı Diskeeper 2010 yüklü çalışır. Sisteminizi her yönü ile keyif alacaksınız-indirme dosyalara erişimi için internette gezinmek için daha kolay ve verimlilik ile seçin. Hang-kez bırak, donma-up ve diğer parçalanma-toz çöker tabanlı.

Bilgisayarınızın sabit diskinde parçalanma Dosya bir yavaşlatır için en temel nedenlerinden biri, çöker ve sistem hataları asılı olan. Sol tek başına, bir durdurmak için bilgisayarınızı getirecektir. Parçalanma sürekli ve bugünkü uygulamaları, çevre birimlerinin sayısı, ve dosya boyutları, o saatte birikir. Hiçbir manuel Birleştiricisi bu engeller. 2.010 Diskeeper sadece Birleştiricisi hiç inşa edilmiş bir program gerek kalmadan gerçek zamanlı olarak bütünleştirir. Bilgisayarınız daha hızlı Diskeeper 2010 yüklü çalışır – Diskeeper 2010 yılında period.Available, InvisiTasking kadar sağlar-to-aktif sistem kaynaklarını içine dokunmadan-an birleştirme. Sonuç: tamamen görünmez henüz sağlam otomatik birleştirme gerçek zamanlı olarak hareket bilgisayarınızın size gerçek şeffaf arka plan işleme teknolojisi 2.010 Diskeeper gerçek zamanlı olarak bilgisayarınıza disk birleştirme sağlar maksimum performance.InvisiTasking ®️ teknoloji, tamamen ortadan kaldırılması için gereken çalışmasını sağlamak için hantal bakım işlemleri. Ücretsiz gridlocked kaynakları ve izin performansını en üst düzeyde birlikte bilgisayarınızı hum. Diskeeper 2010 Professional güvenilirlik ve bilgisayarınızın performansını otomatik olarak artırır!

Diskeeper 2010 I-FAAST ®️ dosya optimizasyon teknolojisi erişim süreleri dosya hızlandırır dosyanın ağır iş yükleri yoğun uygulamaları oldum. Özel olarak formüle edilmiş teknoloji kullanarak, I-FAAST yakından kullanım dosyası ve mümkün olan en hızlı erişim için en sık erişilen dosyaları düzenler, dosya erişim ve yukarıda oluşturma hızları artırılması monitör ve sisteminizin özelliklerini ötesinde zaman,% 80 daha yeni oldu daha hızlı. Yüksek güçlü bilgisayar sistemleri, yüksek güç-birleştirme motorları gerektirir. Sadece 2.010 Diskeeper büyük hacimli parçalanma büyük ve yoğun bilgisayarlarda bulunan ortadan kaldırmak için ileri teknoloji gerekli içerir. Olağanüstü Terabayt Cilt Motor ™️ (TVE) teknolojisi. TVE gerekli beygir gücü ile sadece dolandırmak teknoloji hızlı parçalanma inşa-o kadar dosyalar milyonlarca işleme yüksek trafik hacimleri oluşur gidermektir.
TVE başlangıçta en yüksek kapasiteli sunucular için ama şimdi de yüksek son kullanıcı için önemli güç haline gelmiştir geliştirilmiştir. Geniş veritabanları, CAD programları – Diskeeper 2010 hızlı ve iyice büyük işleri yönetir. Dosya ve parçalarının sayısı hacmi daha fazla, daha dramatik TVE’s faydaları olacaktır. Hiçbir şey TVE yeteneği kurumsal düzeyde parçalanmayı ortadan kaldırmak için kıyaslanamaz. Kendi başına bir sınıf olarak, TVE gerçek zamanlı bilgisayar güç birleştirme bir gerçek yapar.

Diskeeper 2010 Professional ÖZELLİKLER:
• Yeni! IntelliWrite ™️ parçalanma önleme teknolojisi. IntelliWrite her sistem muzdarip parçalanma% 85 kadar önler. Akıllıca diske kadar sistem kaynaklarını israf parçalanma yaratmak değildir bitişik dosyaları yazar. Sonuçlar? Ne birleştirme tek başına elde edilebilir ötesinde sistemi hız ve verimlilik Tamamen yeni bir seviyesi.
• InvisiTasking ®️ teknolojisi Diskeeper 2010 yılında mevcut, InvisiTasking kadar sağlar-to-aktif sistem kaynaklarını içine dokunmadan-an birleştirme. Sonuç: tamamen görünmez henüz sağlam otomatik birleştirme gerçek zamanlı olarak hareket bilgisayarınızı maksimum performansta çalışmasını sağlamak için.
• Gerçek zamanlı birleştirme-Kulp parçalanma olarak ortaya çıkar, maksimum hız ve her zaman performans sağlar!
• Tavizsiz dosya ve boş alan birleştirme-birleştirme en uç sabit disk ortamlarda. 2.010 Diskeeper diskler bile kadar az% 1 boş alan veya parçalanma ortadan kaldırır parçalarının milyonlarca bölünmüş dosyaları.
• “Defragmentation Intelligence” enhancements-Diskeeper izler ve her sürücü analiz eder, sonra bir birleştirme stratejisi sürücüsünün ihtiyaçlarına özgü seçer. Her sürücü en iyi yöntem mümkün kullanılarak birleştirilir.
I-FAAST ®️ 2.0 (Intelligent File Access Acceleration Sıralama Teknolojisi) otomatik olarak en sık kullanılan dosyalar için erişim hızını artırır •.
• Birim Gölge Kopyası Hizmeti (VSS) Compatibility mode-Diskeeper yakından otomatik yedekleme sistemi ile PC’nizde zaten çalışır. VSS uyumluluk modu Diskeeper yeteneğinizi kayıp dosya kurtarma zarar vermez anlamına gelir ve gerekli dosya bilgileri değerli boş yer almaz.
• Otomatik online listesi konsolidasyon antivirüs tarama ve arka hızını artırır.
• Doğal 64 bit işletim sistemlerini destekliyor.
• BOOT-TIME MODE güvenle Microsoft ®️ kritik sistem dosyalarının birleştirme tavsiye gerçekleştirir.


hotfile.com D...t.rar.html

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 237
Kayıt tarihi : 30/03/10

Kullanıcı profilini gör http://game.1923benimforum.org

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz